Filtrovat produkty

Filtr produktu
Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

Vyberte si kategorii

Opal8

8x100M nemanažovatelný průmyslový switch, napájení 12-48VDC / 18-30VAC. Kovové šasi, krytí IP30.

Výrobce:
KYLAND
Objednací kód
Opal8-E-8T-LV-LV

72 €

72 €

Dostupnost: Skladem v Liberci

Informace o produktu

Ethernet switche Opal jsou moderní průmyslové lehké nemanažovatelné switche na DIN lištu. Opal8 disponuje rozhraním 8x 10/100Base-T(X) porty RJ45, případně jiným na objednávku. Má kovové šasi se stupňem krytí IP30 a nabízíme ho pro provozní teploty rozsahu -10 až 60 °C. Podporuje duální redundantní napájení 12-48VDC a 18-30VAC.

 

Opal je ideální switch do rozvaděčů
Tento nemanažovatelný switch je ideální pro nasazení v takovém typu automatizace, který nevyžaduje nutně žádné nastavování a funkce chytrých - manažovatelných switchů, ale zároveň klade důraz na průmyslovou odolnost a vysokou spolehlivost. Příkladem může být instalace do koncových rozvaděčů, kde do switche připojíte např všechny Ethernet stanice v rámci rozvaděče nebo linky.  Další z mnoha výhod jsou velice malé rozměry a robustní kovové šasi s krytím IP30, které je osazeno uchycením pro montáž na DIN lištu, případně nástavcem pro montáž do panelu. Podle místa použití je možné switch Opal8 nabídnout pro dva teplotní rozsahy - do méně teplotně náročných prostředí -10°C to +60°C, nebo do náročnějších -40°C to +75°C. Standardně nabízíme model pro prostředí -10°C to +60°C.

Podpora redundantního napájení zajistí stálý chod switche a neustálý přenos dat i v případě výpadku jednoho z napájení. O případném výpadku jednoho z napájení informují kontrolní LED diody na čelní straně switche.  Samozřejmostí je i ochrana proti přepětí a přepólování.


Ochrana proti Broadcast storm
Na vrchní části switche najdeme dva DIP přepínače, které jsou v továrním nastavení vypnuty. Přepínač č.1 slouží k zapnutí ochrany proti Broadcast storm. Druhý přepínač č.2 je rezervovaný pro další účely výrobce. 

 

Konfigurace na míru
Velkou výhodou switchů Kyland je široká možnost konfigurace na míru, proto je třeba pro objednání switche Kyland sestavit objednací kód z dostupných možností portů / konektorů /  napájení, viz záložka "Ceník". Pokud jste si v záložce "Ceník" vybrali jinou konfiguraci, než je k prodeji v našem eshopu, kontaktujte prosím naše zakázkové oddělení a obratem obdržíte obchodní nabídku

Ke stažení

Dokumenty výrobce

NázevTypVerzeVelikostPopisStažení
Kyland – katalog produktůpdfV1.1118.59 MB

katalog průmyslových switchů a příslušenství Kyland

Opal8 – prospektpdf2019-04170.33 kB

anglická verze

Opal8 – Prohlášení o shodě CEPDF2019-0489.45 kB

Prohlášení o shodě CE switchů Kyland Opal8

Kyland – přehled produktůpdfV2.03.41 MB

přehled produktového portfólia firmy Kyland

Opal8 – manuálpdfV1.38.81 MB

anglická verze

Vlastnosti

StandardIEEE 802.3i (10Base-T)
IEEE 802.3u (100Base-TX and 100Base-FX)
Flow ControlIEEE802.3x flow control, back pressure flow control
Switch PropertiesMAC Table: 2K
Packet Buffer: 1Mbit
Packet Forwarding Rate: 1.2Mpps
Switching Delay:<10μs
InterfaceFast Ethernet Port:
100Base-FX, SM/MM, SC/ST connector
100Base-X, SFP slot
10/100Base-T(X), RJ45 port
LEDLEDs on Front Panel Power LED: PWR1, PWR2
Interface LED: Link/ACT, Speed (RJ45 port); Link/ACT (Fiber port)
DIP-SwitchEnable/Disable broadcast storm protection
Power RequirementsPower Input: 12-48VDC/18-30VAC
Power Terminal:
4-pin 5.08mm-spacing plug-in terminal block
Power Consumption:<4.6w
Overload Protection: Support
Reverse Protection: Support
Redundancy Protection: Support
Physical CharacteristicsHousing: Metal
Cooling: Natural convection, fanless
Protection Class: IP30
Dimension: 46mm×115mm×68mm(W×H×D)
Weight: 0.32Kg
Mounting: DIN-Rail or Panel Mounting
Environmental LimitsOperating Temperature:
-10°C to +60°C (Opal8-E)
-40°C to +75°C
Storage Temperature: -40°C to +85°C
Ambient Relative Humidity: 5-95% (non-condensing)
Quality AssuranceMTBF: 5,271,510 hrs
Warranty: 5 years
ApprovalsUL61010,Class I Div 2, IECEx,CE, FCC,ATEX Zone 2,Ex nA IIC T4 Gc
Industry StandardEMI:
FCC CFR47 Part 15,EN55022/CISPR22,Class A
EMS:
IEC61000-4-2(ESD): ±6kV (contact), ±8kV (air)
IEC61000-4-3(RS): 10V/m (80MHz–2GHz)
IEC61000-4-4(EFT): Power Port: ±2kV; Data Port: ±1kV
IEC61000-4-5(Surge): Power Port: ±1kV/DM, ±2kV/CM; Data Port: ±1kV
IEC61000-4-6(CS): 10V (150kHz–80MHz)
Machinery:
IEC60068-2-6 (Vibration)
IEC60068-2-27 (Shock)
IEC60068-2-32 (Free Fall)

Ceník

V našem e-shopu nabízíme základní variantu produktu. Máte-li zájem o jinou variantu dle níže uvedeného seznamu, zvolte si vhodný objednací kód a zašlete nám písemnou objednávku.

Objednací kódPopisCena EUR
(bez DPH)
Opal8-E-8T-LV-LV8 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 72
Opal8-8T-LV-LV8 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 90
Opal8-E-1SFP7T-LV-LV1 100Base-X SFP port, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 104
Opal8-E-1M7T-SC05-LV-LV1 100Base-FX multi mode fiber port, SC connector, 1310nm, 5km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 106
Opal8-E-1M7T-ST05-LV-LV1 100Base-FX multi mode fiber port, ST connector, 1310nm, 5km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 106
Opal8-E-1S7T-SC40-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, SC connector, 1310nm, 40km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 106
Opal8-E-1S7T-ST40-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, ST connector, 1310nm, 40km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 106
Opal8-1SFP7T-LV-LV1 100Base-X SFP port, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 122
Opal8-E-2SFP6T-LV-LV2 100Base-X SFP ports, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 126
Opal8-1M7T-SC05-LV-LV1 100Base-FX multi mode fiber port, SC connector, 1310nm, 5km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 133
Opal8-1M7T-ST05-LV-LV1 100Base-FX multi mode fiber port, ST connector, 1310nm, 5km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 133
Opal8-1S7T-SC40-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, SC connector, 1310nm, 40km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 133
Opal8-1S7T-ST40-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, ST connector, 1310nm, 40km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 133
Opal8-E-2M6T-SC05-LV-LV2 100Base-FX multi mode fiber ports, SC connector, 1310nm, 5km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 137
Opal8-E-2M6T-ST05-LV-LV2 100Base-FX multi mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 5km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 137
Opal8-E-2S6T-SC40-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, SC connector, 1310nm, 40km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 137
Opal8-E-2S6T-ST40-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 40km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 137
Opal8-2SFP6T-LV-LV2 100Base-X SFP ports, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 160
Opal8-2M6T-SC05-LV-LV2 100Base-FX multi mode fiber ports, SC connector, 1310nm, 5km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 171
Opal8-2M6T-ST05-LV-LV2 100Base-FX multi mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 5km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 171
Opal8-2S6T-SC40-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, SC connector, 1310nm, 40km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 171
Opal8-2S6T-ST40-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 40km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 171
Opal8-E-1S7T-SC60-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, SC connector, 1310nm, 60km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 254
Opal8-E-1S7T-ST60-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, ST connector, 1310nm, 60km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 254
Opal8-1S7T-SC60-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, SC connector, 1310nm, 60km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 281
Opal8-1S7T-ST60-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, ST connector, 1310nm, 60km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 281
Opal8-E-1S7T-SC80-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, SC connector, 1550nm, 80km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 402
Opal8-E-1S7T-ST80-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, ST connector, 1310nm, 80km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 402
Opal8-1S7T-SC80-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, SC connector, 1550nm, 80km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 429
Opal8-1S7T-ST80-LV-LV1 100Base-FX single mode fiber port, ST connector, 1310nm, 80km, 7 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 429
Opal8-E-2S6T-SC60-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, SC connector, 1310nm, 60km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 433
Opal8-E-2S6T-ST60-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 80km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 433
Opal8-2S6T-SC60-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, SC connector, 1310nm, 60km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 467
Opal8-2S6T-ST60-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 60km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 467
Opal8-E-2S6T-SC80-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, SC connector, 1550nm, 80km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 730
Opal8-E-2S6T-ST80-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 80km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -10 to 60⁰C operating temperature€ 730
Opal8-2S6T-SC80-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, SC connector, 1550nm, 80km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 764
Opal8-2S6T-ST80-LV-LV2 100Base-FX single mode fiber ports, ST connector, 1310nm, 80km, 6 10/100Base-TX RJ45 ports, 18-30VAC/12-48VDC(18-30VAC/9-60VDC) dual redundant power inputs, -40 to 75⁰C operating temperature€ 764

Video

Články

switch / 19.11.2018

Průmyslové ethernetové přepínače v širokém spektru provedení

Průmyslový přepínač, nebo-li switch, je již běžným prvkem téměř každého rozvaděče automatizační techniky. Z nepřeberné nabídky ...
switch / 25.4.2017

Miniseriál: Průmyslové switche – část 2.

Druhý díl našeho miniseriálu o switchích je tu! Tentokrát se podíváme na zoubek redundanci a na praktickém příkladu osvětlíme f...
switch / 20.4.2017

Miniseriál: Průmyslové switche – část 1.

Protože opakování je matka moudrosti, připravili jsme pro vás dvoudílný miniseriál o switchích. V prvním díle se dočtete, jak v...
switch / 4.5.2015

ProfiSwitch X5 je 5kanálový PROFIBUS repeater s volitelnou rychlostí komunikace

Multirepeater pro sítě PROFIBUS DP, určený k vytvoření hvězdicové topologie až o 5 galvanicky oddělených segmentech, s možností...
switch / 18.7.2014

Switche Kyland monitorují distribuci elektrické energie pro Pekingské olympijské stadiony

Letní olympijské hry v Pekingu byly velkou mezinárodní multisportovní událostí s 31 místy, na kterých se konaly sportovní disci...
switch / 18.7.2014

Switche Kyland v rozvodně 110 KV města Tianjin

Čínsko-singapurské ekoměsto Tianjin je výsledkem spolupráce mezi Čínou a Singapurem společně rozvíjet v čísnkých městech sociál...